60181907 2252937031408867 5945970986783342592 o

Omen to pies, który w swoim krótkim życiu przeżył wiele. Wraz z towarzyszką niedoli błąkały się w małej miejscowości pod Tczewem. W złym stanie, wychudzone, z ranami na ciele. Mieliśmy podejrzenie, że psy zostały wyrzucone jako niepotrzebne maszynki do rozmnażania. Czemu ktoś tak bez serca pozbył się tych wspaniałych psów? Nie wiemy. Na szczęście spotkały na swojej drodze dobrych ludzi i dziś już są bezpieczne. Suczka znalazła kochający domek. Dziś czas na chłopaka.
Omen to 3-4 letni pies w typie amstaffa o mocnej budowie i nieokrzesanym charakterze. Jest to pies nie dla każdego. Potrzebuje jeszcze dużo nauki i ogłady. Jest wesołym i towarzyskim psem, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły. Uwielbia ludzi, bardzo do nich ciągnie. Pozostawiony w kojcu płacze wniebogłosy. Na wybiegu, grzecznie bawi się z człowiekiem. Prawdopodobnie mógłby zamieszkać z łagodną suczką, jednak nie było sprawdzania bliższych kontaktów. Omen potrzebuje konsekwentnego opiekuna, który miał do czynienia z rasą i wie jak prowadzić narowistego, młodego kawalera. Pies na pewno nie zostanie wydany do małych dzieci, bo swoją posturą i rozbrykaniem, mógłby zrobić krzywdę. Może to Ty chcesz się podjąć wyzwania i okiełznać naszego dżentelmena?

Omen przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 140/19 Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.
Przed adopcją zostanie wykastrowany bądź będzie to warunkiem.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew