e

Niegdyś młody, energiczny, potrzebny.
Dziś starszy, spokojny, samotny.
Taka historia spotkała Diego, wspaniałego psa w typie owczarka niemieckiego. Na pewno kiedyś miał dom. Jednak gdy zrobił się wiekowy, wolniejszy stał się niepotrzebną kulą u nogi. Diego jest bardzo mądrym, starszym psem. Drzemie w nim spokój i opanowanie. Diego nie przejmuje się swoją starością. Gdy podrzuca zabawką w jego oczach można dostrzec szczenięcą radość i zauważyć nieśmiały uśmiech. Jedynie czego potrzebuje to ciepły kąt i ludzi, którzy będą Go kochać do końca jego dni.
Diego bez problemu dogaduje się z innymi psami, nawet czasami sam zachęca do zabawy. Na spacerze grzecznie chodzi na smyczy i słucha przewodnika. Potrafi również wykonywać podstawowe komendy.
Szukamy dla naszego seniora spokojnego, cichego domu. Oazy, gdzie nasz emeryt dożyje starości w miłości i z ludźmi, którzy będą traktować Go jak członka rodziny. Najlepszy dla Diego byłby domek z ogródkiem, jednak przy dobrych chęciach mógłby zamieszkać również w mieszkaniu.

Przyjdź i poznaj Diego a nie wrócisz już bez Niego! <3

Diego przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 26/19
Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i wykastrowany.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew