d

Przedstawiamy Freje, młodą, zgrabną i kochaną. Ta niespełna 2 letnia sunia w typie Shar Pei miała ogromnego pecha a jej życie można
z pewnością porównać do piekła. Wiele miesięcy pracy zajęło Nam na odbudowaniu zaufania i dzisiaj Freja zupełnie inaczej patrzy na świat. Choć nadal potrzebuje sporo nauki i troskliwego obcowania - z pewnością mogłaby kontynuować socjalizację w nowym domu u boku kochających opiekunów. Freja jest młodziutka, bez agresji do ludzi, do znanych jej opiekunów podchodzi bardzo entuzjastycznie. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Z innymi psami potrafi się dogadać, jednak trzeba ją pilnować przy karmieniu. Potrafi być sprytna i zadziorna, przez wzgląd na głodowanie w przeszłości. Najchętniej czuła by się w domu z ogrodem, ale przy doświadczonym opiekunie mogłyby nauczyć się życia w mieszkaniu. Z pewnością jednak wymagało by to sporo pracy, na co musi przygotować się przyszły właściciel. Szukamy opiekuna posiadającego wiedzę i pojęcie o rasie Shar Pei. Domowe warunki, miłość i czas to dla niej rzecz najważniejsza, by mogła w końcu zaznać prawdziwego życia!

Suczka przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 138/18
Freja jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew