×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/psydoadopcji/Miley.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//psydoadopcji/Miley

 

Jej świat ograniczał się do długości łańcucha, azylem nazywała rozpadającą się budę a w życiu towarzyszyło jej tylko ogromne cierpienie.
Trafiła pod naszą opiekę, wychudzona, słaniająca się na nogach.
Wyrwana z rąk śmierci zawalczyła razem z nami.

Liczne guzy na listwach mlecznych każdej sekundy przypominały się zadając ogromny ból.
Choć walka zdawała się być przegrana, Miley każdego dnia zaskakiwała Nas ogromną wolą życia.
Po kilku miesiącach nasza beżowa suczka wita Nas z uśmiechem na pysku i z rozmerdanym ogonem.

Miley jest doskonałym przykładem, że cuda się zdarzają. Jednak by przypisać jeszcze szczęśliwe zakończenie brakuje domu, w którym mogłaby wypełnić czyjąś pustkę. Miley nie jest już młodziutka, ale sporo w niej energii. Jest suczką sięgającą do kolana o cudownym, łagodnym charakterze. Uwielbia długie spacery, szaleństwa na wybiegu ale przede wszystkim nigdy nie odmówi kontaktu z człowiekiem. Miley to grzeczna i bardzo wdzięczna suczka, która do nowego domu wniesie wiele miłości. Obecnie ma do towarzystwa drugiego psiaka, z którym dogaduje się bez większych problemów. Największym marzeniem Miley jest nowa rodzina, taka z prawdziwego zdarzenia, w której czuła by się kochana. Dzielnie walczyła o swoje życie, teraz My chcemy zawalczyć o szczęśliwe zakończenie!

Miley przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 282/18
Suczka jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew

{gallery}/psydoadopcji/Miley{/gallery}