×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/psydoadopcji/Maksiu.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//psydoadopcji/Maksiu


f

Maksiu to wesoły i zwariowany psiak, który ma tylko.. trzy łapki. Lecz nieważne ile by ich miał to serce ma jedno, ale ogromne i gotowe pokochać kogoś z wzajemnością. Psiak tułał się po wsi z okropną raną i otwartym złamaniem, najprawdopodobniej w wyniku potrącenia przez auto. Niestety by ocalić życie psiaka, trzeba było uszkodzoną kończynę amputować. Lecz Maksiu zupełnie się tym nie przejmuje i w pełni wyleczony, szaleje niczym rozkoszny szczeniak. Maksiu jest psem młodym w wieku około 2 lat, sięgającym pod kolano. Pomimo małego braku jest psem silnym i bardzo szybkim, z wyglądu i charakteru można doszukać się myśliwskiej mieszanki, która jak każdy wie, ma nieograniczone pokłady energii. Maksiu nadal kocha ludzi, ciągle nie stracił w nich wiary i cały czas domaga się miłości. Uwielbia aportowanie, za piłką mógłby biegać w nieskończoność, ale zwrotu jej się raczej nie doprosimy Chyba że podstępem Maksiu jest psem łagodnym, oddanym człowiekowi, poprzez motywację potrafi skupić się na człowieku. Z innymi psami ma różne stosunki, z dużymi, łagodnymi suczkami lubi spędzać czas. W kojcu utrzymuje czystość, dlatego zmęczony i wybiegany nie powinien sprawiać większych problemów w mieszkaniu. Szukamy dla naszego trójłapka aktywnego domu, który pokocha go całym sercem. A w zamian za to Maksiu będzie wspaniałym towarzyszem na długie lata!

Maksiu przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 280/18
Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew

{gallery}/psydoadopcji/Maksiu{/gallery}