×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/psydoadopcji/Tofik.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//psydoadopcji/Tofik

 
a

Szansę dostał by iść nowym krokiem.
Schronisko i kraty były wyrokiem.
Człowieka sercem poczuł i widział.
Nikt nie rozumiał, że on nie słyszał.
Wystarczy Twoje jedno słowo.
A ten psiak zacznie żyć na nowo.
Dzisiaj wierzy, czuje i czeka...
Na nowy dom i swojego człowieka.


Poznajcie Henia, w domu nazywany Tofikiem. Mały, starszy kundelek na którego nikt nie zwracał uwagi, kiedy błąkał się ulicami Malborka.
Henio otrzymał wielką szansę, by nie spędzić reszty życia schowany w najdalszy kąt schroniskowego boksu. Trafił do domu tymczasowego gdzie zaczęła się jego nowa przygoda i nowe imię. Zatem przedstawiamy Tofika. Małego kundelka z pięknymi, wielkimi oczami i komicznym uśmiechem, dzięki swoim wystającym ząbkom. Z początku Tofik był zagubiony i przestraszony nowym otoczeniem. Jak się okazało nie pomagał również fakt,
iż Tofik nie słyszy. Jednak dzięki troskliwej opiece psiak otworzył się i pokazał swoje cudowne oblicze. Tofikowi w zupełności nie przeszkadza jego niedoskonałość, świetnie sobie radzi i bez problemu dogaduje się z opiekunami i zwierzętami z nim mieszkającymi. Jest przesłodkim kundelkiem, który nadal się boi niektórych rzeczy, ale przy smakołykach da się to wyprowadzić. Jego ulubiona sztuczka to umiejętność proszenia, prosi nawet o głaskanie czy o jedzenie. Tofik bez problemu chodzi na smyczy, w mieszkaniu jest grzeczny, komunikuje głośno kiedy chce wyjść i wymownie stoi pod drzwiami. Z innymi psami dogaduje się bez większych problemów, toleruje również koty. Do ludzi jest bardzo łagodny, lubi pieszczoty zarówno od dorosłych jak i dzieci. Niepewnie się czuje jedynie w momentach kiedy za długo ogranicza mu się jego przestrzeń. W ciągu dnia głównie śpi albo wiernie kroczy za swoim opiekunem. Choć Tofik jest starszym, około 10 letnim kundelkiem wierzymy, że i do niego uśmiechnie się szczęście.
Szukamy dla Tofika odpowiedzialnego domu, który będzie traktował go jak członka rodziny.
Szukamy kochających opiekunów, którzy wynagrodzą mu wszystkie złe chwile wyrządzone przez ludzi.
Ten cudowny, mały psiak czeka na kogoś o wielkim sercu. Być może tym kimś jesteś Ty?


Tofik przebywa w domu tymczasowym OTOZ Animals w Gdańsku.
Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.


Kontakt w sprawie adopcji z opiekunką:
P. Kasia – tel. 606 110 702
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew

{gallery}/psydoadopcji/Tofik{/gallery}