5

Bardzo wychudzone i zaniedbane, trzymane na łańcuchach, przy rozwalających się budach.... Odebrane właścicielowi PANDA I FILIPEK, objęte troskliwą opieką,
już podkarmione, dochodzą do siebie w naszym schronisku i gotowe do adopcji,
czekają na nowe, lepsze życie...

 DSC0015

 

A to nasz kolejny podopieczny, który przez zaniedbanie codziennie odczuwał ból,
Fruti to pewnie kolejna zachcianka posiadania modnego psiaka,
a kiedy się znudził został odstawiony na boczny tor.

Mikołaj 2015

Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia – to radosny czas. Dajmy radość również bezdomnym zwierzętom przebywającym w schronisku – ZIMA to dla nich najtrudniejszy okres.
Czasem wystarczy drobiazg, aby obudzić radość w ich sercach – smakołyk, kostka,

CargillBardzo dziękujemy firmie Cargill za zabezpieczenie potrzeb szczeniąt i kociąt, oraz matek karmiących przebywających w naszym schronisku, poprzez sfinansowanie gruntownego remontu pomieszczenia dla szczeniąt, zakupu dobrej jakości karmy suchej i mokrej dla szczeniąt i kociąt, oraz zakupu szczepionek dla psów i kotów.

Flextronics

 

W sobotę grupa wolontariuszy z Flextonics obwiedziła nasze schronisko by pomóc w remoncie i odnawianiu boksów dla psiaków. Praca paliła m się w rękach, farby i drewnochrony, które zakupiła firma szybko znikały, a nasze boksy coraz bardziej piękniały.

Metamorfozy

 

Następne nasze psiaki MARS i LEILA odwiedziły Psyzjera i mają teraz nową, modną, fryzurkę. Nie trzeba dodawać, jaka to ulga w takie upały. Dziękujemy za miłe i DARMOWE wizyty i polecamy naszych ulubionych Psyzjerów, którzy przenieśli się teraz na ul. Jarzębinową

 basenikismallKochani, uzbieraliśmy na kilka baseników i zaraz kupiliśmy je (znaleźliśmy tanie w Carrfourze, za 29 zł) i ustawiliśmy w najgorętszych i największych boksach. Zobaczcie jakie psiaki mają uśmiechnięte pyszczki Emotikon smile 

Bardzo dziękujemy osobom, które sfinansowały ich zakup Emotikon heart
Jednak są jeszcze boksy gdzie brakuje baseników, czy możemy jeszcze liczyć na wasze wsparcie? Bardzo prosimy, może uda się wstawić basenik do każdego zbiorczego boksu... byłoby super.
Nasze konto , PKO BP S.A. 81 1020 1909 0000 3402 0107 9615, dla przelewów zagranicznych: Kod BIC (Swift): BPKOPLPW81 1020 1909 0000 3402 0107 9615 - z dopiskiem "na baseniki"

 

Przedszkole StraszynDziękujemy dzieciaczkom i personelowi za piękny wierszyk wymyślony specjalnie dla zwierzaków z naszego schroniska, laurkę, oraz za karmę i inne dary

zpssmallDzisiaj naszych podopiecznych odwiedzili uczniowie z Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie. Wszyscy z ciekawością wysłuchali informacji na temat opieki i postępowania ze zwierzętami oraz zapoznali się z zasadami funkcjonowania schroniska. Wszystkie dzieci entuzjastycznie reagowały podczas kontaktów ze zwierzakami, mamy nadzieję, że ta wizyta uwrażliwiła je na los bezdomnych psów i kotów. Dziękujemy za wizytę, oraz za dary :)

ZbiorkaBardzo dziękujemy kierownicwu sklepu STOKROTKA za umożliwienie zbiórki karmy, hojnym klientom, oraz naszym kochanym wolontariuszom Emotikon heart za pomoc w zbiórce ( szczególnie Oliwii Stolz za fajne pomysły promujące zbiórkę ).